- Gamemax

Цена
€106 92 / 209 12 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: GameMax
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: 2121-1050B0031
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 1050 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 87%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 4SATA x 10Molex x 34+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 160 x 85 mm
ДРУГИ: Built with Japanese 105°C capacitors and solid capacitors for long-term stability and performanceAdvanced Thermal Management: 13.5cm FDB fan with intelligent temperature controlFully modular layout with dual-stage EMI filtering and NTC thermistor safeguards against surges
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 6931858767668
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: 2121-1050B0031
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 1050 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 87%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 4SATA x 10Molex x 34+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 160 x 85 mm
ДРУГИ: Built with Japanese 105°C capacitors and solid capacitors for long-term stability and performanceAdvanced Thermal Management: 13.5cm FDB fan with intelligent temperature controlFully modular layout with dual-stage EMI filtering and NTC thermistor safeguards against surges
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 6931858767668
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: GameMax
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: 2121-1050B0031
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 1050 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 87%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 4SATA x 10Molex x 34+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 160 x 85 mm
ДРУГИ: Built with Japanese 105°C capacitors and solid capacitors for long-term stability and performanceAdvanced Thermal Management: 13.5cm FDB fan with intelligent temperature controlFully modular layout with dual-stage EMI filtering and NTC thermistor safeguards against surges
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 6931858767668
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: 2121-1050B0031
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 1050 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 87%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 4SATA x 10Molex x 34+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 160 x 85 mm
ДРУГИ: Built with Japanese 105°C capacitors and solid capacitors for long-term stability and performanceAdvanced Thermal Management: 13.5cm FDB fan with intelligent temperature controlFully modular layout with dual-stage EMI filtering and NTC thermistor safeguards against surges
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 6931858767668
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 1050 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| КОНЕКТОРИ | 4+4 Pin ATX/EPS x 2 |
| КОНЕКТОРИ | 20+4 Pin ATX x 1 |
| КОНЕКТОРИ | Molex x 3 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 4 |
| КОНЕКТОРИ | SATA x 10 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 135 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 150 x 160 x 85 mm |
| ДРУГИ | Advanced Thermal Management: 13.5cm FDB fan with intelligent temperature control |
| ДРУГИ | Built with Japanese 105°C capacitors and solid capacitors for long-term stability and performance |
| ДРУГИ | Fully modular layout with dual-stage EMI filtering and NTC thermistor safeguards against surges |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 87% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| Сертификати | CE |
| Сертификати | 80PLUS GOLD |
| Тегло | 3.07кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 1050 |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Gold |
| Модулност | Напълно модулно |
| PCIe захранващи конектори | 6x 6+2-пинов |
| Размер на вентилатора | 135 |
| SATA конектори (count) | 6 |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-пинов |
| Zero RPM режим | Да |
| Дължина (mm) | 160 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 3.07кг |
Gamemax GX PRO 1050G – 1050W 80+ Gold, ATX 3.1, напълно модулно захранване
Захранете своя високопроизводителен гейминг компютър или работна станция с Gamemax GX PRO 1050G. Това захранване от 1050W осигурява стабилна и ефективна работа със сертификат 80+ Gold и напълно модулно окабеляване за чист изглед.
Ключови Предимства
- 80+ Gold Ефективност — До 90% ефективност намалява топлината и спестява електроенергия.
- Напълно Модулен Дизайн — Използвайте само нужните кабели, подобрявайки въздушния поток и управлението на кабели.
- Готов за ATX 3.1 и PCIe 5.0 — Вграден 12VHPWR конектор за графични карти от ново поколение.
- Висококачествени Компоненти — Японски кондензатори и усъвършенствана схема гарантират дългосрочна надеждност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 1050W |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Gold |
| Модулност | Напълно модулно |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Захранване Gamemax GX PRO 1050G
- Захранващ кабел
- Комплект кабели (дънна платка, CPU, PCIe, SATA и др.)
- Винтове за монтаж
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














